Панорамні ворота Alutech

Нам довіряють

Інноваційні панорамні ворота Alutech – сувора геометрія скла

Сучасні конструкції з елементами скління – панорамні ворота Alutech. Їх широко використовують для заповнення прорізів споруд різного типу і призначення. Це інженерна конфігурація з прозорих панелей з високоякісних склопакетів, які надають позитивний вплив на параметри оглядовості і забезпечують природне освітлення. Такі інноваційні рішення Alutech застосовні не тільки для салонів або торгових центрів. Також вони впевнено завойовують популярність в приватних будинках і промислових об’єктах.

Основу конструкції панорамної панелі складають екструдовані високоміцні алюмінієві профілі. Її заповнюють светопронікающімі вставками з акрилу або композитними сендвіч-панелями, які включають в себе алюмінієві листи, перешаровані прозорим полімером.

При виробництві секційних воріт основою можуть бути як тільки панорамні панелі, так і їх органічна комбінація з сендвіч-панелями. Ідеального поєднання можна домогтися, якщо обидва матеріали мають однакову товщину, що не перевищує 45 мм. Також особлива увага повинна бути приділена формі обробці оголовків. Вона повинна забезпечувати надійність стикування і в той же час захищати від защемлень пальці.

Оригінальність панорамних конструкцій Алютех

Ці складні і естетичні конструкції виробляються з алюмінієвих профілів і міцного прозорого акрилу. Кількість світлопрозорих панелей може бути розведено додаванням композитних сендвіч-панелей, які в сукупності утворюють конфігурацію секційних воріт.

Можливість такої комбінаторики пояснюється однаковою товщиною панелей і скління, яка становить 45 мм. При цьому місця стикування обробляються таким чином, щоб не з’являлися зазори, але і не було небезпеки защемлення в процесі використання конструкції.

Панорамні ворота виробляються в декількох варіантах (близько 10 різновидів). Їх особливості конфігурації дозволяють встановлювати навіть в технічно складних умовах – при похилому даху, високій стелі і т.п. Граничні розміри отвору для проведення монтажних робіт складають не більше 5 м в ширину і межа висоти отвору – 5,335 м, незалежно від складності інших архітектурних особливостей.

Для фарбування комірних систем «Алютех» пропонується 10 базових відтінків, з яких можна зробити вибір без націнки за колір. Також опционно доступний весь спектр відтінків за шкалою RAL.

Популярність торгової марки Alutech

На європейському ринку комірних систем і автоматики для них компанія Алютех займає лідируючі позиції серед країн Східної Європи. Така тенденція спостерігається не перший рік. Що говорить про розумному поєднанні ціни і якості представленої продукції, а також те, що секційні конструкції цієї торгової марки активно поставляються в більш ніж 35 країн світу.

Таке широке поширення продукції пояснюється не тільки якістю вищої проби, а й підтверджує, що конструкції повністю сертифіковані для продажу в країнах Євросоюзу за всіма нормативами і директивам безпеки, регламентованим законодавством ЄС.

Компанія Alutech за допомогою постійно нарощує матеріальної бази і власних розробок становить гідну конкуренцію провідним світовим виробникам автоматичних систем і секційних воріт.

Варіанти модифікацій Alutech

Асортимент панорамних воріт Алютех представлений в трьох модифікаціях – AluTrend, AluPro і AluTherm. Всі вони кожна мають свої особливості і безсумнівні переваги, але об’єднуючі чинники будь-яких змін – надійність і якість.

AluTrend

Секційні ворота цієї модифікації використовуються для автомийки і характеризуються такими перевагами:

 • прийнятна вартість;
 • значний запас міцності пружин;
 • застосування оцинкованої сталі в якості основи для комплектуючих;
 • гарантовану кількість безперебійних циклів – до 25 000.

AluPro

Ця модифікація виконує одночасно функцію в’їзду та реклами. Найбільш затребувана в спорудах, власникам яких важливо залучити перехожого оглядовістю інтер’єру: в автосалонах, галереях, торгових залах. З переваг даної модифікації потрібно виділити такі:

 • можливість економії простору приміщення;
 • вибір ступеня скління конструкції (повна або часткова);
 • відмінні показники тепло- і звукоізоляції;
 • автоматизація за допомогою електроприводу.

AluTherm

Основна технологічна особливість модифікації полягає в використанні в якості основних елементів профілів з терморозривом. Переваги цієї особливості найбільш прийнятні для експлуатації таких систем в заміських будинках і підприємствах готельного бізнесу і полягають в наступному:

однакова функціональність при ручному й автоматичному відкритті;
підвищені параметри теплоізоляції.

Різновиди полотна

Моделі АЛП і Алпо

Ці моделі полотна передбачають використання в якості секцій тільки однакові за габаритами панорамні панелі.

У моделі АЛП товщина скління становить 14 мм, Алпо – 3 мм. Як ексклюзивний варіант допускається поєднання панорамних і сендвіч-панелей. В даних серіях панорамні панелі застосовуються для збирання воріт.

Моделі АЛПС і АЛПС

Ці зміни передбачають застосування сендвіч-панелі зі сталі для оформлення нижньої секції. Для неї використовується фактура «мікрохвиль», а також «горизонтальний гофр S типу», доповнені декоративним тисненням woodgrain. Решта панелі для системи використовуються з наявністю скління: для АЛПС його параметр становить 14 мм, для АЛПС – 3 мм.

Модель ПО

Для підвищення ступеня теплоізоляції приміщення в таких моделях комбінується кількість сендвіч-панелей з панорамними, що одночасно забезпечує достатнє природне освітлення і сприяє мінімізації витрат на обігрів приміщення.

У моделі ПО застосовується панель, засклена акрилом товщиною 14 мм, який тривалий час не втрачає прозорість і стійкий до інтенсивних навантажень.

Способи заповнення панорамних панелей

Для панорамних воріт «Алютех» в якості матеріалу заповнення панелей застосовується дві модифікації: світлопрозорі вставки з акрилу і композитні панелі з алюмінію.

Светопрозрачная вставка з алюмінію

Сучасний акрил – міцний полімерний матеріал, який застосовується у виробництві панорамних панелей «Алютех». Його запас міцності і стійкість до зношування при товщині 3 або 14 мм з тривалим збереженням светопронікающіх і прозорих властивостей забезпечує тривалий термін служби всієї конструкції.

Композитна панель з алюмінію

До складу 14-тиміліметровий композитної панелі входять два листа алюмінію і прошарок з полістиролу. Для зовнішнього декору застосовується фактура stucco. У 3-хміліметровой панелі прошарок між алюмінієвими листами, а зовнішня поверхня листів гладка.

Якщо є сумніви з приводу вибору марки панорамних воріт – раціональним вибором буде торгова марка Алютех. Для отримання всього спектру послуг, пов’язаних з купівлею панорамних воріт, доставкою та виконанням установки найкращим постачальником є ​​компанія VSV-Group. Мета компанії – турбота про якість продукції, що поставляється, надійності виконаних робіт по монтажу і тривалий термін служби. Основне завдання – якісно виконати замовлення, відповідний вимірами приміщення, з дотриманням умов і обумовлених термінів.

Перевага співпраці з нами – узгодження всіх умов співпраці з клієнтом, постійна робота з удосконалення технологічних процесів.

Якісні панорамні ворота в Україні можна купити тільки в компанії ВСВ-Групп! Тільки у нас повний пакет попередніх консультацій і сервісних послуг, а також доставка в будь-яке місто України – Дніпро, Одеса, Хмельницький, Луцьк.

Також шукають:

 • Автоматичні секційні ворота
 • Купити розсувні ворота
 • Рольставні на замовлення
 • Установка парковочних стовпчиків
 • Двері внутрішні міжкімнатні
 • Рулонні штори купити в Києві
Лідерство завдяки партнерству

Компанія «VSV-group» понад 12 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації і автоматизації прорізів. Накопичений досвід і партнерство з кращими європейськими виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

#
#
#
#

Контакти офісу

ТернопольВинницаХарьковЧерниговДнепрОдессаЛуцкХмельницкийРовноКропивницкийПолтаваЧерновцыКиевДонецкНиколаевИвано-ФранковскЛьвовУжгородЧеркасыЖитомирСумыЛуганскЗапорожьеХерсон
  З нами зручно працювати
  Оперативний розрахунок вартості

  Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

  Точний замір - безкоштовно

  Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

  Якісний професійний монтаж

  Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

  Робота безпосередньо з виробником

  Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

  Довговічність і надійність

  Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

  Сертифікована якість

  Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

  … ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …