Рольставні представлені полотнами з ламелей, з’єднаних між собою. Полотно рухається вниз і вгору по напрямних, і згортається, намотуючи на вал, що схований в захисному коробі. Ролети надійно захищають вікно від вандалів і проникнень, міцно вистоюють проти поривів вітру та атмосферних опадів. Використання якісних механізмів відкривання дозволяє оперативно відкрити віконниці без особливих зусиль.
Компанія «ВСВ-Груп» пропонує приводи, як для ручного відкривання, так і автоматичні. Ручні приводи різні за типом дії: стрічковий привід, шнуровий, кордовий, воротковий або пружинно-інерційний механізм. Ці пристрої дозволяють відкривати рольставні і рольворота. Автоматичні внутрішньовальні приводи автоматизують процес відкривання рольставен.
Для того щоб купити механізми управління ролетами на сайті компанії ВСВ-Груп, просто залиште заявку або натисніть «замовити дзвінок». Ми допоможемо підібрати оптимальну систему саме для вашого випадку. Доставлення замовлень здійснюється не тільки по Києву, але і по всій Україні.
Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші ролетні системи з ручним керуванням. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.
В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виникаючі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.
За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
будь-яким зручним способом
і узгодження всіх нюансів
і внесення передоплати
безкоштовне доставлення по Києву
насолоджуйтеся комфортом і безпекою
Якщо рольставні встановлені в комерційному центрі або офісі, варто замислитися про монтаж централізованої системи управління. Але для приватного будинку чи квартири встановлення систем ручного відкривання буде достатньо.
Найекономніший і простий у використанні вид приводу. Полотно ролети підіймається і опускається шляхом натягу стрічки. Стрічковий привід встановлюється на ролети вагою полотна до 15 кг.
Принцип роботи кордового приводу аналогічний шнуровому. За рахунок використання міцного сталевого тросу відбувається підняття ролети з вагою полотна до 80 кг.
Управління шнуровим приводом відбувається при обертанні рукоятки шнурового укладальника. Простий і інтуїтивно зрозумілий механізм. Шнуровий привід встановлюється на ролети з вагою полотна до 20 кг.
Воротковий привід дозволяє підняти вручну ролети з вагою полотна до 30 кг. При обертанні воротка за годинниковою стрілкою, полотно піднімається, проти годинникової стрілки – опускається. Зручний і простий у використанні.
Сучасна розробка компанії «ВСВ-Груп». Ролети легко піднімаються вручну і швидко опускаються під власною вагою за рахунок того, що вага роллетного полотна врівноважується торсіонною пружиною, встановленою на валу ролети. Пружинно-інерційний механізм застосовується для ролет з вагою полотна до 60 кг.
Питання встановлення системи управління ролетами полягає не лише в ціні. Вибір остаточної конструкції залежить від поставленої мети.
Перш ніж вибрати тип управління, необхідно визначитися з кількістю точок установки. Особливості ручного управління доцільні для установки на одне-два вікна. Якщо ж вікон більше двох, то для економії часу краще вибрати автоматизований механізм.
Також різниця між ручним і автоматичним управлінням полягає в можливості тонких налаштувань регулювання освітлення в приміщенні. В ручному типі це потрібно робити самостійно, автоматика ж дозволяє налаштувати роботу відповідно до часу доби.
Ручне управління характеризується меншою кількістю елементів і незалежністю від параметрів і стабільності роботи електромережі. Тому можна сказати, що ручний тип надійніше і працює без здійснення технічного обслуговування значно довше.
Експлуатація ручного приводу має такі недоліки: необхідність зусилля і значних витрат часу на виконання робочого циклу.