Великогабаритні пластикові контейнери

Нам довіряють

Великогабаритні пластикові контейнери призначені для переміщення та зберігання вантажів великих об’ємів. Така тара незамінна в автомобільній, харчовій, нафтохімічній промисловості. У великих полімерних ємностях можна зберігати і дрібні деталі, і сипучі вантажі, і продукти харчування.

Ящики розраховані на вагу до 500 кг і навіть при активному використанні можуть прослужити до 20 років. Вони зручні для транспортування і стійкі до впливів зовнішнього середовища, тому такі затребувані.

Різновиди складських контейнерів

Пластикові ящики ділять на два основних види:

 • суцільнолиті;
 • перфоровані.

Суцільнолиті контейнери підходять для штучної продукції, сипучих продуктів і рідин. Вони підходять для використання в харчовій промисловості, транспортуванні м’яса, риби і молочних продуктів, оскільки відповідають міжнародним стандартам і гігієнічним нормам. З їх допомогою легко оптимізувати перевезення та зберігання вантажів, їх можна використовувати в спеку і зберігати в морозильних камерах – ємності витримують перепади від -20 до +40 градусів.

Вони оснащені спеціальними полозами, які допомагають штабелювати ящики. У контейнерів є колеса для переміщення без техніки, оскільки їх вміст може досягати 500 кг. Також є кришка, яка захищає товар від пошкоджень, пилу і бруду.

Перфоровані пластикові контейнери призначені для вантажів, яким необхідний доступ повітря. Їх можна використовувати як для складу, так і для транспортування, а також для збору врожаю та продажу в магазинах. Вентиляцію забезпечують стінки і дно ящика. У контейнері може бути спеціальний отвір для зливу з пробкою або краном.

Переваги великогабаритних контейнерів

Пластикова тара активно використовується у всіх країнах Європи завдяки ряду переваг:

 • тривалий термін експлуатації;
 • можливість штабелювання і переміщення без техніки;
 • нетоксичний, високоякісний матеріал;
 • стійкість до високих і низьких температур;
 • місткість і міцність;
 • доступна ціна.

Різні модифікації дозволяють підібрати ємність для будь-якого вантажу, тому в кожній галузі промисловості користуються такими контейнерами.

Продажем універсальної тари в Україні займається наша компанія VSV-Group, яка має представництва в багатьох великих містах – Києві, Одесі, Рівному, Хмельницькому, Полтаві та інших містах.

Ви можете замовити доставку в будь-який населений пункт і купити необхідні ємності для підприємства. Вони зручні і прості в експлуатації, не деформуються під дією важкого вантажу. Пластик стійкий до цвілі і грибків, його можна мити з кислотними розчинами і лугами.

Зручна конструкція дозволяє також заощадити кошти на логістиці і транспортуванні. Можливість штабелювання дозволяє скоротити  місце при зворотному перевезенні. Вигідна також багатооборотність виробу і можливість відправити його на вторинну переробку.

Пластикові контейнери не вимагають утилізації, що теж скорочує витрати і дозволяє частково відшкодувати вартість тари. Ящики призначені і для стелажного зберігання, тому незамінні на складах.

Використовуючи великогабаритні пластикові контейнери, ви економите час і гроші, а також робите внесок у розвиток свого підприємства. Багато моделей відповідають габаритам стандартних піддонів, тому можуть успішно використовуватися як в Україні, так і в усій Європі. У VSV-Group ви швидко знайдете відповідну упаковку для будь-яких товарів.

Контакти офісу

ТернопольВинницаХарьковЧерниговДнепрОдессаЛуцкХмельницкийРовноКропивницкийПолтаваЧерновцыКиевДонецкНиколаевИвано-ФранковскЛьвовУжгородЧеркасыЖитомирСумыЛуганскЗапорожьеХерсон
  З нами зручно працювати
  Оперативний розрахунок вартості

  Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

  Точний замір - безкоштовно

  Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

  Якісний професійний монтаж

  Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

  Робота безпосередньо з виробником

  Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

  Довговічність і надійність

  Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

  Сертифікована якість

  Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

  … ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …