Пластикові контейнери

Нам довіряють

Пластикові контейнери – це сучасна тара для складу і транспортування товарів. Для неї характерні легкість і простота експлуатації, доступна ціна і ергономічність. Використання такої тари дозволяє знизити витрати на логістику і уникнути пошкодження продукції, яка в ній перевозиться.

Складські ящики також використовують для зберігання речей – від металевих деталей до медикаментів. Пластик застосовується у всіх галузях промисловості і стає все більш популярним.

Особливості конструкції контейнерів

Конструкція такої тари дуже проста і являє собою прямокутний або квадратний полімерний ящик. Він може мати посилене дно або укріплені стінки, які можуть бути як кольоровими, так і прозорими.

У більшості моделей є спеціальна кришка, яка убезпечить товар від пошкоджень. Контейнери дозволяють зберігати як дрібну, так і більш габаритну продукцію різної ваги. На кожному виробі можна знайти інформацію про максимальне навантаження. При правильній експлуатації такі ящики служать кілька років.

Серед моделей ви знайдете два основних типи:

 • для розміщення на полицях;
 • ті, що вкладаються.

Контейнери, які вкладаються мають унікальну здатність поміщатися один в однин. Завдяки цьому їх легше зберігати і переносити, вони займають менше місця і ідеально підходять для складу. Адаптовані для автоматичної роботи з тарою, але також мають на стінках особливі захоплення для ручної роботи. Спеціальне оснащення дозволяє штабелювати ящики. Їх можна зберігати як на підлозі, так і на стелажах. Для опломбування є отвори в ящику і кришці.

Для зберігання великої кількості дрібних деталей зручніше купити поличні контейнери. Це ряд ящиків, які об’єднуються в одну конструкцію і виглядають подібно стелажу. У них можуть бути додаткові роздільники для самих маленьких деталей – рибальських снастей, косметики, фурнітури і багато чого іншого.

В одному контейнері можна сформувати секції різних розмірів. Передня частина ящика може бути прозорою, щоб ідентифікувати товар, не відкриваючи ємність, а також швидше орієнтуватися в асортименті.

Переваги пластикових контейнерів

Пластикова тара швидко стала затребуваною в Україні, її популярність говорить сама за себе. Контейнери мають ряд переваг:

 • стійкість до впливу зовнішнього середовища;
 • ергономічність, компактність;
 • тривалий термін експлуатації;
 • нетоксичність, безпеку для здоров’я.

Крім того, подібні вироби відрізняються доступною ціною. Використання пластика знижує витрати на транспорт, а при зворотному транспортуванні такі ящики займають вдвічі менше місця, ніж з вантажем.

Продуманий дизайн – це не тільки зручність використання, а й різноманітність форм, розмірів і кольорів. Ви зможете вибрати ідеальний варіант для магазину або складу, якщо збираєтеся використовувати тару для зберігання і обліку товарів.

Замовити такі контейнери можна в нашій компанії VSV-Group і отримати їх з доставкою по всій Україні. Офіси компанії знаходяться в багатьох великих містах – Києві, Дніпрі, Полтаві та інших. У продажу ви знайдете пластикову тару для різних потреб, в тому числі і для зберігання найдрібніших деталей.

Сучасні підприємства роблять вибір на користь пластикових ємностей для зберігання. Вони багатооборотні і після виходу з експлуатації можуть бути відправлені на вторинну переробку сировини, що допомагає знизити витрати на тару. Полімерна тара універсальна, тому підходить для будь-якої сфери діяльності.

Контакти офісу

ТернопольВинницаХарьковЧерниговДнепрОдессаЛуцкХмельницкийРовноКропивницкийПолтаваЧерновцыКиевДонецкНиколаевИвано-ФранковскЛьвовУжгородЧеркасыЖитомирСумыЛуганскЗапорожьеХерсон
  З нами зручно працювати
  Оперативний розрахунок вартості

  Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

  Точний замір - безкоштовно

  Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

  Якісний професійний монтаж

  Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

  Робота безпосередньо з виробником

  Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

  Довговічність і надійність

  Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

  Сертифікована якість

  Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

  … ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …