Харчова пластикова тара

Нам довіряють

Харчова пластикова тара – це безпечний і зручний спосіб зберігання і транспортування різних харчових продуктів. Така тара використовується у всьому світі для м’яса, риби, молочних продуктів. Вона відповідає гігієнічним нормам і зроблена з екологічно чистого і нетоксичного матеріалу.

В разі дотримання правил експлуатації таку ємність можна використовувати до 10 років. Вона міцна і герметична, легко миється і зберігає презентабельний зовнішній вигляд. Доступні вироби різних кольорів і розмірів, що дозволяє використовувати ящики для харчових продуктів різних типів.

Особливості ящиків для продуктів

Пластикові ящики широко використовуються в харчовій промисловості, оскільки вони підходять для тривалого зберігання в холодильнику. Охолоджувати і заморожувати продукцію можна разом з тарою, негативні температури їй не страшні.

Такі ємності позитивно впливають на продуктивність праці, дозволяють заощадити на логістиці і транспортуванні. Ящики для м’яса мають спеціальну конструкцію з посиленими вузлами, при цьому важать від 1,5 до 5 кг. Їх легко чистити і можна мити з миючими засобами – пластик до них стійкий.

Існують також євроконтейнери, які відповідають європейським стандартам і розмірам. Вони оснащені полозами і підходять для штабелювання. Моделі з перфорованими стінками забезпечать доступ повітря до продукції, яка вимагає вентиляції.

У таких ящиках зручно транспортувати овочі і фрукти. Моделі з закритими стінками підійдуть для рідких і сипучих продуктів харчування, а для особливо важких вантажів потрібна тара з посиленим дном. У нашій компанії VSV-Group можна замовити такі ємності з доставкою по Україні.

Харчова пластикова тара може бути укомплектована спеціальною кришкою, яку можна запечатати. Це дасть додатковий захист вантажу і забезпечить його збереження. Деякі ящики містять спеціальні роздільники для дрібних або штучних товарів.

Розмір комірок може регулюватися. Ціна таких контейнерів демократична, з огляду на її довговічність і зносостійкість. Варто врахувати і те, що пластик дозволяє заощадити на транспорті, не вимагає утилізації і піддається повторній переробці.

Переваги тари для харчових продуктів

Особливість пластикової тари і секрет її популярності у всьому світі полягає в наступних характеристиках:

 • універсальна конструкція;
 • різноманітність розмірів;
 • ергономічність;
 • гігієнічність;
 • простота в експлуатації;
 • тривалий термін служби.

Продаж пластикових контейнерів для м’яса та інших продуктів для багатьох стала вирішенням проблеми з транспортуванням. Спеціальні ящики забезпечують легкість і зручність навантаження і перевезення продукції. Вони використовуються для:

 • м’яса і риби;
 • молочних продуктів;
 • фруктів, овочів;
 • бакалії, сипучих.

Купити тару для харчових продуктів можна в нашій компанії VSV-Group. Головний офіс компанії знаходиться в Києві, а представництва є в багатьох великих містах – Одесі, Дніпрі, Хмельницькому, Кропивницькому та інших.

Купуючи пластикову тару, ви значно удосконалите процес зберігання продуктів. Полімерні ємності не вимагають особливих заходів щодо догляду, їх можна мити хімічними засобами, тоді як дерево деформується від вологи і його частинки можуть залишитися у вмісті контейнера.

Металеві конструкції мають велику вагу і вимагають особливих заходів щодо догляду, тому така тара використовується все рідше. Ящики стають все більш затребуваними завдяки універсальності, вони з легкістю замінять більшість відомих конструкцій.

Контакти офісу

ТернопольВинницаХарьковЧерниговДнепрОдессаЛуцкХмельницкийРовноКропивницкийПолтаваЧерновцыКиевДонецкНиколаевИвано-ФранковскЛьвовУжгородЧеркасыЖитомирСумыЛуганскЗапорожьеХерсон
  З нами зручно працювати
  Оперативний розрахунок вартості

  Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

  Точний замір - безкоштовно

  Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

  Якісний професійний монтаж

  Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

  Робота безпосередньо з виробником

  Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

  Довговічність і надійність

  Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

  Сертифікована якість

  Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

  … ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …