Франція

Заснована в 1960 році, компанія Somfy швидко зарекомендувала себе як стабільний і надійний виробник автоматики для ролет, маркіз, гаражних і в’їзних воріт. Штаб-квартира підприємства знаходиться в мальовничому містечку Клюзе у самого підніжжя Монблану. Цей регіон знаменитий виробництвом точних механізмів, наприклад, швейцарських годинників. Можливо, таке поважне оточення і вплинуло на найвищу надійність продукції під брендом Somfy.

Вже понад 50 років діяльність компанії Somfy зосереджена на системах автоматизації воріт, маркіз, жалюзі та інших пристосувань в комерційних і житлових будівлях. Інженери підприємства безупинно працюють над новими інноваційними рішеннями, щоб запропонувати покупцям ще більше комфорту і безпеки, не забуваючи при цьому про економічність.

Являючись одним з лідерів ринку, компанія Somfy демонструє активну поведінкову стратегію, збільшуючи прибутковість і нарощуючи обороти. Це проявляється не тільки в географічному розширенні дилерської мережі, але і в удосконаленні продуктового ряду. Сьогодні компанія Somfy може похвалитися більше ніж 60 філіями в різних країнах світу. Всі вони пропонують своїм клієнтам різноманітні рішення в області систем автоматизації, покликані відповідати навіть самим нестандартним вимогам замовника.

ТОВ «ТПК «ВСВ-ГРУП» вже давно є дистриб’ютором систем автоматики Somfy в Україні і працює в таких містах, як Донецьк, Луганськ, Маріуполь, Краматорськ, Макіївка, Запоріжжя, Дніпро, Харків, Полтава, Кропивницький, Миколаїв, Одеса, Луцьк, Рівне.

Benoplast
Італія
Came
Україна
Каскад’
Китай
An-Motors
Нідерланди
Loading systems
Франція
Extruflex
ESE
Німеччина
Marantec
Білорусь
Алютех
BMP High Speed Doors
Франція
Somfy
Чехія
2vv
З нами зручно працювати
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …