Каскад’

Україна

Фірма «Каскад» займається виробництвом, монтажем та обслуговуванням різного виду в’їзних воріт. Вузька спеціалізація виробництва дозволила інженерам компанії приділяти особливу увагу інноваційним розробкам, в результаті чого фірма «Каскад» пропонує понад 120 різних варіантів абсолютно нового креативного способу заповнення полотна воріт металевої штампованої фільонкою. При цьому, компанія використовує і широко відомі традиційні матеріали для заповнення воріт: сендвіч-панель, профнастил та інше.

Також слід зазначити, що фірма «Каскад», маючи достатні виробничі потужності, займається виробництвом відкатних та розсувних воріт нестандартних розмірів і нетипового дизайну, це дозволяє кожному клієнту отримати саме такі ворота, які йому необхідні.

Компанія «Каскад», займаючись також монтажем та встановленням воріт, приділяє велику увагу професіоналізму і навичкам персоналу від менеджера до робітника. Адже саме компетентність співробітників іноді має вирішальне значення у розв’язанні важких технічних питань, що виникають в процесі підбору і монтажу виробів.

Таким чином, фірма «Каскад» досягає головної мети своєї роботи – високої якості продукції та всіх послуг, що надаються для задоволення потреб клієнта.

Німеччина
Marantec
ESE
Benoplast
Італія
Came
Китай
An-Motors
Франція
Somfy
Італія
Comunello
Нідерланди
Loading systems
Білорусь
Алютех
Україна
Каскад’
Чехія
2vv
Франція
Extruflex
З нами зручно працювати
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …