Франція

Extruflex – світовий лідер з виробництва компаунда з полівінілхлориду (ПВХ). Так само, компанія ExtruFlex є основним постачальником м’якого ПВХ матеріалу, виробленого в процесі екструдування компаунда.

Область застосування м’якого ПВХ матеріалу, виробництва компанії Екстрафлекс, дуже велика. В основному його використовують для виробництва термоштор (стрічкових ПВХ завіс) і м’яких (гнучких) маятникових дверей. Так само з м’якого ПВХ матеріалу роблять захисні екрани від інфрачервоних і ультрафіолетових випромінювань, термоізоляція для отворів як промислових підприємств, так і для підприємств громадського харчування. Матеріал ПВХ є абсолютно безпечним для життя людей або тварин.

М’який ПВХ матеріал виготовляється у вигляді листів різного крою і товщини. І часто це рулони від 20 м до 50 м, товщиною від 2 мм до 24 мм. Розрахований на різні температурні режими (від -35 до +50 С), ПВХ матеріал може бути виготовлений в напівпрозорому або непрозорому виконанні. Є можливість армування (посилення) ПВХ матеріалу капроновою ниткою, по всій площі.

Географічне розташування головного офісу компанії знаходиться  Франції. І це пояснює високу якість вироблених продуктів. Адже, для роботи на ринку Європейського Союзу і країн СНД, в умовах нестабільного стану фінансової інфраструктури, кожен виробник, який себе поважає, повинен задовольнити потреби сучасного споживача. А це не тільки широкий асортимент продукції, а в першу чергу – якість продукції.

Китай
An-Motors
Франція
Somfy
Нідерланди
Loading systems
Італія
Comunello
ESE
BMP High Speed Doors
Німеччина
Marantec
Білорусь
Алютех
Італія
Came
Benoplast
Франція
Extruflex
Чехія
2vv
З нами зручно працювати
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …