Італія

Компанія САМЕ вже понад 30 років займається розробкою і виробництвом автоматики для воріт, шлагбаумів, паркувальних майданчиків, а також автоматики контролю доступу, маючи для цих цілей свою сучасну інженерно-виробничу базу в Італії. Якість виробленої тут продукції, а також раціональне і дбайливе ставлення до навколишнього середовища підтверджено сертифікатами міжнародної системи якості ISO.

Пріоритетом в роботі компанії САМЕ є якість продукції. Вона досягається завдяки контролю на всіх етапах виробництва: від дизайнерського рішення і придбання сировини до кінцевого випуску виробу. Такий контроль здійснюється шляхом застосування комплексної системи управління якістю.

Основними напрямками, в яких розвивається компанія САМЕ, є: інновації, безпека, надійність, вдосконалення технологій, міцність партнерських відносин і прагнення до майбутнього через реалізацію всіх поставлених цілей.

Для досягнення цих завдань в групу САМЕ зараз входять 2 виробничих підприємства (CAME Cancelli Automatici та CAME Cancelli Urbaco) і сервісна фірма -CAME Service Italia. CAME Cancelli Automatici займається автоматичними системами для домашнього, офісного або промислового використання, а CAME Cancelli Urbaco – автоматичними блокаторами для контролю над міським простором. Таким чином, різна специфікація цих фірм дає можливість кожній максимально розвиватися і контролювати якість виробленої продукції. При цьому, завдяки CAME Service Italia, клієнти групи САМЕ можуть отримати вичерпну технічну підтримку і весь спектр сервісних послуг при установці та обслуговуванні придбаного обладнання марки САМЕ.

Нідерланди
Loading systems
Франція
Somfy
Китай
An-Motors
Чехія
2vv
Італія
Comunello
Німеччина
Marantec
Білорусь
Алютех
ESE
Франція
Extruflex
Італія
Came
Україна
Каскад’
BMP High Speed Doors
З нами зручно працювати
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …